Gunship Battle: Helicopter 3D

2.7.22

4.6

42

Oturun ve bir savaş helikopterini kontrol edin

2.9M

Bu uygulamayı oyla

Gunship Battle: Helicopter 3D, bir savaş helikopterinin pilotu olduğunuz ve çok özel amaçlar için farklı görevlerle yüzleşeceğiniz bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur.

Bazı görevlerde (özellikle ilkinde) hedefleriniz düşman üsleri, gözetleme kuleleri ve diğer statik unsurlar olacaktır. Ancak oyunda ilerledikçe gemiler, denizaltılar, hatta düşman helikopterleri gibi daha zor görevlerle karşılaşacaksınız.

Gunship Battle: Helicopter 3D'nin kontrol sistemi hem dokunmatik kontrolü hem de cihazın ivme ölçerini kullanır. Ateş etmek ve hızlanmak için dokunmatik kontrolleri kullandığınızda bir taraftan diğer tarafa hareket edebilmek için sadece Android cihazınızı eğmeniz gerekir.

Görevler arasında helikopteriniz için daha iyi silahlar alabilir, hatta yeni ve daha güçlü savaş araçları edinebilirsiniz.

Gunship Battle: Helicopter 3D gerçekçi bir simülasyon sunmayan bir helikopter simülasyon oyunudur. Bunun yerine doğrudan eğlenceli bir oyun mekaniği sunar. Buna ek olarak bu kadar görev olmasının nedeni sizi saatlerce ekrana yapıştıracak yeterli çeşitlilikte olmasıdır.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X